| Dimensiuni | 8 × 8 × 6 cm |
|---|---|
| Culoare | Alamă |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776077800 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot încastrat Round – Art. DL058-12W3K-BS, Maytoni, Alamă
240,67 lei
240,67 lei
| Dimensiuni | 8 × 8 × 6 cm |
|---|---|
| Culoare | Alamă |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776077800 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |