| Dimensiuni | 8 × 8 × 3,2 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4251110021973 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot încastrat Phanton – Art. DL303-L7W, Maytoni, Alb
86,39 lei
86,39 lei
| Dimensiuni | 8 × 8 × 3,2 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4251110021973 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |