| Dimensiuni | 17 × 17 × 5,5 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 4000K |
| EAN | 4099776053699 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP44 |
Spot încastrat Okno – Art. DL056-24W4K-W, Maytoni, Alb
333,23 lei
333,23 lei
| Dimensiuni | 17 × 17 × 5,5 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 4000K |
| EAN | 4099776053699 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP44 |