| Dimensiuni | 11 × 11 × 5,3 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776053668 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP44 |
Spot încastrat Okno – Art. DL056-12W3K-W, Maytoni, Alb
203,64 lei
203,64 lei
| Dimensiuni | 11 × 11 × 5,3 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776053668 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP44 |