| Dimensiuni | 4 × 4 × 5,5 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb, Negru |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776080237 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot încastrat Minor – Art. DL089-5W3K-BW, Maytoni, Negru/Alb
203,64 lei
203,64 lei
| Dimensiuni | 4 × 4 × 5,5 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb, Negru |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776080237 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |