| Dimensiuni | 11,2 × 11,2 × 8,8 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776083924 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot încastrat Magnum – Art. DL094-02-7W3K-W, Maytoni, Alb
499,85 lei
499,85 lei
| Dimensiuni | 11,2 × 11,2 × 8,8 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776083924 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |