| Dimensiuni | 5,2 × 5,2 × 15,8 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 4000K |
| EAN | 4099776067412 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot încastrat FOCUS LED – Art. C053CL-L12W4K-W-W, Maytoni, Alb
246,84 lei
246,84 lei
| Dimensiuni | 5,2 × 5,2 × 15,8 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 4000K |
| EAN | 4099776067412 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |