| Dimensiuni | 21,5 × 11,5 × 8,5 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | GU10 |
| Putere bec | 2x50W |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | metal |
| EAN | 5903351004152 |
Spot de interior HIT II H0081, Maxlight, alb
150,47 lei
150,47 lei
| Dimensiuni | 21,5 × 11,5 × 8,5 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | GU10 |
| Putere bec | 2x50W |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | metal |
| EAN | 5903351004152 |