| Dimensiuni | 9,5 × 8 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1X10W |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP32 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | acrilic, metal |
| EAN | 5903351010160 |
Spot de interior HIDEN H0110, Maxlight, negru
247,46 lei
247,46 lei
| Dimensiuni | 9,5 × 8 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1X10W |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP32 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | acrilic, metal |
| EAN | 5903351010160 |