| Dimensiuni | 8 × 4 × 8 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1x7W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | metal |
| EAN | 5903351007245 |
Spot de interior GALEXO H0106, Maxlight, alb
226,32 lei


















