| Dimensiuni | 10 × 10 × 10,5 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776164609 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot aplicat Yin – Art. C084CL-15W3K-D-W-DE, Maytoni, Alb
469,00 lei
469,00 lei
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10,5 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776164609 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |