| Dimensiuni | 12 × 12 × 8,2 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776091769 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot aplicat Onda – Art. C024CL-18W3K-B-1, Maytoni, Negru
469,00 lei
469,00 lei
| Dimensiuni | 12 × 12 × 8,2 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776091769 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |