| Dimensiuni | 8,5 × 8,5 × 8 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776091721 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot aplicat Onda – Art. C024CL-12W3K-B-1, Maytoni, Negru
357,92 lei
357,92 lei
| Dimensiuni | 8,5 × 8,5 × 8 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776091721 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |