| Dimensiuni | 5,2 × 5,2 × 16,4 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 4000K |
| EAN | 4099776067320 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot aplicat Focus Zoom – Art. C055CL-L12W4K-Z-W, Maytoni, Alb
308,55 lei
308,55 lei
| Dimensiuni | 5,2 × 5,2 × 16,4 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 4000K |
| EAN | 4099776067320 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |