| Dimensiuni | 3 × 3 × 30,6 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776101635 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot aplicat Focus T – Art. C142CL-6W3K-B, Maytoni, Negru
407,29 lei
407,29 lei
| Dimensiuni | 3 × 3 × 30,6 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776101635 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |