| Greutate | 1,74 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 540,5 × 1,3 × 6 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 2700K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681153252 |
| Clasa de protecție | IP65 |
Sistem liniar FREEDOM – Art. 01-4166, Redo, Alb
1.812,89 lei
71 în stoc






