Plafonieră pentru exterior echipată cu LED COB, structură din aluminiu turnat sub presiune vopsit în câmp electrostatic gri închis, dispersor din sticlă temperată transparentă.
Plafonieră pentru exterior Xilo – Art. 90342, Redo, LED 9W IP54 4000K , Dark Grey
260,03 lei
138 în stoc
| Greutate | 0,53 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 8,6 × 8,6 × 12 cm |
| Culoare | Dark Grey |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 9W |
| Tip led | |
| Tensiune și Frecvență | 100-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 4000K |
| Brand | Redo |
| Clasa de protecție | 54 |
| EAN | 6421681115724 |





