Plafoniera de interior Ipolitto cu structura din aluminiu, oțel și plastic și cu finisaj culoare negru și alb este alegerea perfectă pentru un interior modern.
Plafonieră Ipolitto – Art. 99817, Eglo, Negru/Alb
659,91 lei
| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 99,5 × 16,5 × 24,5 cm |
| Brand | Eglo |
| Culoare | Alb, Negru |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Culoarea luminii | 3000K |
| Material | Aluminiu, Plastic, Oțel |






