Plafonieră pentru interior echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsită alb mat, dispersor din acril alb satinat.
Plafonieră de interior YOMO Art. 01-2567, Redo, LED 45W 3000K, Sand White
763,86 lei
63 în stoc
| Greutate | 2,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 43,5 × 15 × 43,5 cm |
| Culoare | Sand White |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 43, 6W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681110606 |





