Plafonieră pentru interior protejată la umiditate, echipată cu LED -uri SMD, structură din metal vopsită în câmp electrostatic alb mat cu dispersor din sticlă serigrafiată albă.
Plafonieră de interior SCREEN IP Art. 01-2496, Redo, LED 15W 3000K IP44, Sand White
443,80 lei
57 în stoc
| Greutate | 3,48 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 52 × 25 × 50 cm |
| Culoare | Sand White |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 14W |
| Clasa de protecție | 44 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681109297 |




