Plafonieră din metal și aluminiu, cu finisaj alb mat și auriu. Difuzor silicon opal. LED de 40W. 4400 lm. 3000K. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan.
Plafonieră de interior LIMBOS – Art. 245135, Schuller, Alb/Auriu
1.392,64 lei
| Greutate | 3,65 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 6 × 58 × 50 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Alb, Auriu |
| Material | Aluminiu, Metal, Silicon |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |





