| Greutate | 4,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 55 × 40 cm |
| Brand | Italux |
| EAN | 5900644341758 |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Tip soclu | GU10 |
| putere | |
| Nr surse de lumină | 5 |
| Stoc | stoc producător |
Plafonieră de interior Larix – Art. MX93708-5A, Italux,
1.661,95 lei
1.661,95 lei
| Greutate | 4,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 55 × 40 cm |
| Brand | Italux |
| EAN | 5900644341758 |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Tip soclu | GU10 |
| putere | |
| Nr surse de lumină | 5 |
| Stoc | stoc producător |