| Dimensiuni | 8 × 8 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | GU10 |
| Putere bec | 1x50W |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP65 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | metal |
| EAN | 5903351011792 |
Plafonieră de interior FORM C0215, Maxlight, alb
247,46 lei
247,46 lei
| Dimensiuni | 8 × 8 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | GU10 |
| Putere bec | 1x50W |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP65 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | metal |
| EAN | 5903351011792 |