| Dimensiuni | 65 × 14 cm |
|---|---|
| Brand | Nowodvorski |
| EAN | 5903139895699 |
| Material | Catifea |
| Culoare | Gri |
| Putere | 15W |
| Tip soclu | E27 |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Tensiune |
Plafonieră de interior CROCO IV – Art. 8956, Nowodvorski, Gri
906,98 lei
906,98 lei
| Dimensiuni | 65 × 14 cm |
|---|---|
| Brand | Nowodvorski |
| EAN | 5903139895699 |
| Material | Catifea |
| Culoare | Gri |
| Putere | 15W |
| Tip soclu | E27 |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Tensiune |