| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 6 × 6 × 9,5 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 2700K/3000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681165613 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Plafonieră de interior CRISP – Art. 01-4481, Redo, Alb
577,12 lei
Stoc epuizat




