| Dimensiuni | 7 × 10 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1X8W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | metal |
| EAN | 5903351003759 |
Plafonieră de interior CHIP C0161, Maxlight, negru
97,85 lei
Stoc epuizat
















