Plafonieră pentru interior echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsit în câmp electrostatic alb mat, dispersor din silicon alb opal.
Plafonieră de interior Alien, Art. 01-2750, LED, Redo, 70W, D950, 4000K, Sand White
1.968,17 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 7,1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 97 × 97 × 32 cm |
| Culoare | Sand White |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | 20 |
| EAN | 6421681117063 |
| Brand | Redo |
| Putere bec | 75W |




