Lampa suspendată TARBES are un abajur de sârmă de culoarea cupru, în formă delicată de diamant, suspendat de un baldachin rotund negru. Când lampa este aprinsă, creează un joc fascinant de lumini și umbre prin designul geometric. Fie în camera de zi, dormitor sau sufragerie, lumina suspendată modernă oferă o iluminare elegantă pentru orice spațiu. Becul cu filament din imagine nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior TARBES – Art. 94194, Eglo, Negru
203,36 lei
| Greutate | 0,862 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 32,5 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Plastic |
| Material Abajur/Sticlă | Oțel |
| EAN | 9002759941949 |









