Lampa suspendată STELLATO 2 are un abajur rotund cu segmente din lemn alb. Cilindrul interior de sticlă albă completează aspectul modern al lămpii și oferă o iluminare atractivă. Lampa cu pandantiv se îmbină perfect cu orice stil de design interior, oferind un iluminat confortabil în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior STELLATO 2 – Art. 95606, Eglo, Alb
355,88 lei
| Greutate | 1,627 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 130 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Lemn, Sticlă |
| EAN | 9002759956066 |







