Lampa suspendată PINTO GOLD are un abajur de sticlă cilindric suspendat de un baldachin din metal negru. Corpul interior din sticlă are un finisaj în stil foiță de aur care permite caracterului elegant al luminii să strălucească. Produsul completează orice stil de design interior, creând starea de spirit potrivită în orice spațiu, fie în sufragerie, fie deasupra mesei din sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior PINTO GOLD – Art. 97651, Eglo, Negru
355,88 lei
| Greutate | 1,38 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 11 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă |
| EAN | 9002759976514 |








