Acest plafon de iluminat din seria LOUIE este realizat din plastic alb și lemn și oțel colorat. Are izolație de protecție. Reflectorul are nevoie de o lampă E27.
Pendul de interior LOUIE – Art. 96951, Eglo, Alb
227,76 lei
| Greutate | 1,061 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 110 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Plastic |
| Material Abajur/Sticlă | Lemn, Oțel |
| EAN | 9002759969516 |









