Lampa suspendată GRADOLI are o structură de oțel finisată în alb. Brațele luminoase decalate, liniare sunt reglabile și pot fi personalizate. Designul Starburst, combinat cu cele șase ducuri expuse de culoare crom, completează designul futurist și modern. Lampa cu pandantiv se integrează perfect în interioarele minimaliste, oferind un iluminat distinctiv pentru casa ta, fie în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Produsul necesită 6 becuri E27 care nu sunt incluse.
Pendul de interior GRADOLI – Art. 98016, Eglo, Alb, crom
599,92 lei
| Greutate | 1,93 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 55 × 110 cm |
| Culoare | Alb, Crom |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 6X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759980160 |









