Lampa suspendată COSSANO are un abajur rotund realizat din șipci din lemn de culoarea arțarului, suspendate de un baldachin din metal nichel mat. Lamelele din lemn creează un joc fascinant de lumini și umbre atunci când lumina este aprinsă. Cu un diametru de 50 cm, pandantivul se îmbină perfect cu stilurile moderne de design interior și oferă un iluminat primitor în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită 1 bec E27.
Pendul de interior COSSANO – Art. 94765, Eglo, Nichel mat
437,23 lei
| Greutate | 3,169 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 150 cm |
| Culoare | Nichel mat |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Lemn |
| EAN | 9002759947651 |








