Lampa suspendată CLEVEDON are un abajur de sârmă în formă de lacrimă, în negru, asociat cu un baldachin rotund din metal negru. Abajurul creează un joc fascinant de lumini și umbre de îndată ce lumina este aprinsă. Lampa cu pandantiv se integrează perfect în interioarele moderne. Designul oferă o iluminare distinctivă pentru orice spațiu, fie în camera de zi sau în sufragerie. Becul cu filament din imagine nu este inclus. Produsul are suporturi de lampa E27 si necesita 2 becuri E27.
Pendul de interior CLEVEDON – Art. 49141, Eglo, Negru
406,72 lei
| Greutate | 1,507 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 24 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759491413 |









