Lampa suspendată ALVEZ are un abajur rotund din sticlă ondulată, albă, suspendat de un baldachin din plastic alb. Nuanta are, de asemenea, un model în formă de grilă cu finisaje clare și satinate, adăugând interes designului. Înălțimea pandantivului este reglabilă datorită cablului spiralat și suportului metalic de pe abajur. Lampa cu pandantiv se integrează perfect în interioarele tradiționale în stil cabană, oferind un iluminat distinctiv în bucătărie sau deasupra mesei din sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior ALVEZ – Art. 96474, Eglo, Alb
203,36 lei
| Greutate | 1,865 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 42 × 110 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Plastic |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă structurată |
| EAN | 9002759964740 |








