Oglindă cu lumină pentru interior, protejată la umiditate, echipată cu LED-uri SMD, întrerupător touch și dimmer, posibilitate de selectare a temperaturii de culoare a luminii de la alb cald la alb rece și funcție de dezaburire. Structură din aluminiu și metal vopsită alb mat, dispersor din acril alb opal și oglindă.
Oglindă cu lumină pentru interior VANITY – Art. 01-3824, Redo, Alb
2.008,24 lei
7 în stoc
| Greutate | 11,62 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 85 × 12 × 8,5 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V |
| Putere bec | 40W |
| Culoare lumina | 3000/4000/6000K |
| Brand | Redo Interior |
| EAN | 6421681142508 |
| Clasa de protecție | IP44 |





