Lustra moderna pentru interior, cu structura din metal vopsit negru mat si abajururi din metal finisat auriu.
Sursele de iluminat nu sunt incluse.
914,11 lei
Lustra moderna pentru interior, cu structura din metal vopsit negru mat si abajururi din metal finisat auriu.
Sursele de iluminat nu sunt incluse.
| Greutate | 4,752 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 93,5 × 23,5 × 110 cm |
| Culoare | Auriu, Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 3X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP59 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9008606242795 |