Lampa suspendată VARRAZO are două inele metalice de culoare crom, unul în interiorul celuilalt, decorate cu cristale transparente dispuse în rânduri strânse. LED-urile integrate din spatele elementelor de cristal produc o lumină albă neutră și creează un aspect strălucitor, de lux atunci când lumina este aprinsă. Designul are șase cabluri și un baldachin metalic rotund de culoare crom. Lampa cu pandantiv funcționează frumos în interioare moderne și oferă o caracteristică elegantă și atrăgătoare în camera de zi sau în sufragerie deasupra mesei.
Lustră de interior VARRAZO – Art. 31667, Eglo, Crom
2.745,38 lei
| Greutate | 5,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 120 cm |
| Culoare | Crom |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 29W |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | cristal |
| EAN | 9002759316679 |





