Lampa suspendată TAREGA are trei abajururi din beton gri suspendate la diferite înălțimi de un baldachin rotund de metal gri pe cabluri transparente. Elementele din lemn maro de deasupra nuantelor completează frumos designul atrăgător. Lampa cu pandantiv se integrează perfect în interioarele moderne, oferind un iluminat confortabil în orice spațiu, fie în camera de zi sau în sufragerie. Becurile nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior TAREGA – Art. 95526, Eglo, Gri
701,60 lei
| Greutate | 5,36 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 cm |
| Culoare | Gri |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 3X10W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Beton, Lemn |
| EAN | 9002759955267 |




