Lampa suspendată cu LED TARANDELL are un element metalic lung și un panou luminos îngust din plastic satinat. Inaltimea este reglabila. LED-urile integrate produc o lumină albă caldă plăcută și sunt reglabile cu ajutorul unui variator rotativ de coordonare pe perete. Cu designul său minimalist, pandantivul se integrează perfect în interioarele moderne. Produsul oferă iluminare elegantă peste o masă lungă din sufragerie.
Lustră de interior TARANDELL – Art. 96866, Eglo, Crom
1.118,49 lei
| Greutate | 2,86 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 118 × 6 × 110 cm |
| Culoare | Crom |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 2X12, 5W |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Aluminiu, Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Plastic |
| EAN | 9002759968663 |





