Lampa suspendată cu LED ROMAGNESE are un baldachin din metal nichel mat cu un suport metalic lung și sfere din sticlă satinată cu cinci rotunde. LED-urile integrate produc o lumină albă caldă plăcută. Lampa suspendată este tușa finală perfectă pentru interioarele moderne, creând o caracteristică distinctivă, atrăgătoare, fie în camera de zi sau peste o masă lungă din sufragerie.
Lustră de interior ROMAGNESE – Art. 94319 , Eglo Nichel mat
965,97 lei
| Greutate | 2,736 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 90 × 10,5 × 110 cm |
| Culoare | Nichel mat |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 3W, 5X3 |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă, Sticlă satinată |
| EAN | 9002759943196 |






