Lampa suspendată PRESTWICK 3 are patru suporturi pătrate de beton, finisate în gri și un baldachin din metal negru. Becurile expuse evidențiază aspectul minimalist al lămpii cu pandantiv. Produsul are un design la modă și este tușa finală perfectă pentru interioare moderne, oferind iluminat minimalist în sufragerie sau peste o masă de sufragerie. Becurile cu filament din imagine nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior PRESTWICK 3 – Art. 43598, Eglo, Negru
456,55 lei
| Greutate | 5,371 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 92,5 × 5,5 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 4X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Beton |
| EAN | 9002759435981 |





