Lampa suspendată NEWTOWN are trei abajururi ovale din sârmă neagră suspendate de un baldachin rotund de metal negru. Abajururile din sârmă creează un joc fascinant de lumini și umbre de îndată ce lumina este aprinsă. Lampa cu pandantiv se integrează perfect în interioarele moderne, creând iluminarea perfectă în orice spațiu, fie în camera de zi sau în sufragerie deasupra mesei. Becurile cu filament din imagine nu sunt incluse. Produsul necesită becuri E27.
Lustră de interior NEWTOWN – Art. 49479, Eglo, Negru
558,23 lei
| Greutate | 2,328 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 130 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 3X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759494797 |





