Lampa suspendată cu LED NEVADO este realizată din aluminiu de culoare crom și are trei profile LED. Cele trei profile atârnă paralel unul cu celălalt. Cele două exterioare se curbează ușor în jos, iar cea din mijloc se curbează ușor în sus. LED-urile integrate sub capacele albe din plastic produc o lumină albă caldă plăcută. Cu o lungime de 90 cm, pandantivul se integrează perfect în interioare minimaliste și moderne. Designul său cu gust va crea o caracteristică în casa dvs., fie în camera de zi sau peste o masă lungă din sufragerie.
Lustră de interior NEVADO – Art. 96331, Eglo, Crom
813,45 lei
| Greutate | 1,828 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 90 × 8 × 110 cm |
| Culoare | Crom |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 6W, 23 |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Aluminiu |
| Material Abajur/Sticlă | Plastic |
| EAN | 9002759963316 |



