| Greutate | 4,355 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 129 × 24 × 150 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 3X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Lemn |
| EAN | 9008606240524 |
Lustră de interior MONTEZUELO – Art. 390153, Eglo, Negru
1.013,76 lei



