Lampa suspendată cu LED MONTEFIO 1 are trei capete sferice din sticlă transparentă și satinată. Designul are un suport de tavan din metal, rotund, de culoarea cromului, iar fiecare sferă de abajur conține cristale interioare. Cristalele de sticlă de înaltă calitate creează un aspect strălucitor, high-end atunci când lumina este aprinsă, în timp ce LED-urile integrate produc o lumină albă caldă plăcută. Acest pandantiv este tușa perfectă pentru interioarele moderne și creează un iluminat distinctiv în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie.
Lustră de interior MONTEFIO 1 – Art. 93709, Eglo, Crom
1.321,85 lei
| Greutate | 4,51 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 110 cm |
| Culoare | Crom |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 3X5W |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | cristal, Sticlă |
| EAN | 9002759937096 |





