Lampa suspendată MONTEFINO are trei cilindri suspendați din sticlă transparentă cu suporturi de lămpi din metal negru. Produsul are un baldachin metalic negru alungit și un stil bec vizibil. Lampa cu pandantiv este finalul perfect pentru stilurile moderne de design interior și creează un iluminat elegant în sufragerie sau sufragerie. Becurile cu filament din imagine nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior MONTEFINO – Art. 97367, Eglo, Negru
559,24 lei
| Greutate | 3,212 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 73 × 11 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 3X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă |
| EAN | 9002759973674 |





