Lampa pandantiv MARDYKE are un suport metalic lung, negru, suspendat de un baldachin metalic de aceeași culoare. Designul are trei abajururi în formă de romb din sticlă transparentă de terariu și metal negru. Cadrele metalice creează un joc fascinant de lumini și umbre atunci când lumina este aprinsă. Lampa elegantă cu pandantiv se îmbină jucăuș cu stilul industrial, oferind atmosfera potrivită în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Becurile cu filament din imagine nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior MARDYKE – Art. 43644, Eglo, Negru
1.015,79 lei
| Greutate | 3,393 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 77,5 × 14,5 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 3X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă |
| EAN | 9002759436445 |





