Lampa suspendată MANIZALES are trei inele metalice decorative din alamă periată, fiecare cu un suport interior de lampă. Lumina de culoare alamă are cabluri textile negre de înaltă calitate. Designul elegant se îmbină perfect în interioarele minimaliste, creând atmosfera potrivită în orice spațiu, fie în sufragerie, fie pe o masă din sufragerie. Becurile cu filament din imagine nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior MANIZALES – Art. 98835, Eglo, Alamă matisată
649,74 lei
| Greutate | 2,802 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 101 × 5 × 110 cm |
| Culoare | Alamă matisată |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 3X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759988357 |





