Lampa suspendată cu LED LINDOZA are șase bare luminoase cu LED din metal negru, suspendate în diferite unghiuri de un baldachin metalic oval negru. LED-urile integrate sub capacele albe din plastic aruncă o lumină albă caldă optimă în zona de dedesubt și sunt reglabile folosind un variator rotativ de coordonare pe perete. Lumina liniară impresionantă cu pandantiv are un aspect lejer și jucăuș, care îi contrazice dimensiunea de 116 cm. Produsul poate fi integrat în orice stil modern de design interior și este deosebit de atrăgător deasupra mesei din sufragerie.
Lustră de interior LINDOZA – Art. 39915, Eglo, Negru
1.675,70 lei
| Greutate | 5,894 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 128,5 × 41 × 140 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 4W, 6X8 |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Plastic |
| EAN | 9002759399153 |




